MENU

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Zobacz wszystkie wydarzenia >

XXI edycja MMTPN Dobiegniew Cup 2015

      

 

Zwycięzcy Dobiegniew Cup 2015

Nagrody drużynowe

Kategoria U9:

I miejsce – RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki

II miejsce – UKS Olimpijczyk Kwakowo

III miejsce – UKS Byki Słupsk

IV miejsce – Kwasówka Grodno (Białoruś)

Puchar pocieszenia – KS Ślęza Wrocław


Kategoria U11:

I miejsce -  WKS Śląsk Wrocław

II miejsce – ZKS Stilon Gorzów Wlkp.

III miejsce – UKS Orlik Prudnik

IV miejsce – KS Pionier Zwierzyn

Puchar pocieszenia – KS Steinpol Ilanka Rzepin


Kategoria U13:

I miejsce – KP Górnik Wałbrzych

II miejsce – KP Spójnia Sadlinki

III miejsce – TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. I

IV miejsce – MKS DRAWA Drawsko Pomorskie

Puchar pocieszenia – FC NARVA Estonia

 

Kategoria U15:

I miejsce – FM Vilnius Litwa

II miejsce – KS Stal Szczecin

III miejsce – TP Ostrowia 1909 Ostrów Wlkp.I

IV miejsce – Dziugas Tielsiai (Litwa)

Puchar pocieszenia – ENIX Kraków

 

Kategoria U17:

I miejsce – DAP Dębica

II miejsce – KS Błękitni Dobiegniew

III miejsce – AMT Golzow Niemcy

IV miejsce – LKS Dąb Dębieńsko

Puchar pocieszenia – MUKS Kolejarz Wolsztyn


Puchar fair play ufundowany przez Radnych Rady Miejskiej w Dobiegniewie
Ślęza Wrocław

 

Nagrody indywidulane

Król strzelców:

kategoria U9  - ALEKSY DAJENKO (Kwasówka Grodno Białoruś)

kategoria U11 – Igor Vorobyak (Kolos Stryj Ukraina)

kategoria U13  - Radosław Cielemęcki (KP Górnik Wałbrzych)

kategoria U15 – Maciej Mikulski (TP Ostrovia Osrów Wlkkp.I)

kategoria U17 – Markiewicz Jakub (błękitni Dobiegniew

 

Najlepszy bramkarz:

kategoria U9  - Axel Holewiński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

kategoria U11 -  Fabian Radomski (Stilon Gorzów)

kategoria U13  -  Dawid Woźniak (Górnik Wałbrzych)

kategoria U15  - Karol Kądziołka (STAL Szczecin)

kategoria U17 – Ilies Lamkanni (Błękitni Dobiegniew

 

Najlepszy zawodnik:

kategoria U9  - Jakub Adkonis (UKS Olimpijczk Kwakowo)

kategoria U11  - Jakub Basta (Śląsk Wrocław)

kategoria U13  - Radosław Cielemęcki (Górnik Wałbrzych)

kategoria U15  - Gustas Matijoszius (FM Vilnius Litwa)

kategoria U17 – Grzegorz Ostaszewski (DAP Dębica)

 

Zwycięzcy konkursu żonglerki piłki nogą:

kategoria U9  Lukas Klisys (FM Vilnius)

kategoria U11 Jakub Tiuchtiej (Stilon Gorzów)

                            Igor Virobiak (Kolos Stryj Ukraina)

kategoria U13 Dawid Dąbek (Unia Gniewkowo)

kategoria U15 Jakub Cichowski (Stilon Gorzów)

kategoria U17 – Krystian Jadwiżyc (Błękitni Dobiegniew)

 

Zwycięzcy konkursu żonglerki piłki głową:

kategoria U9   Axel Holewiński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

kategoria U11 Robert Kolan (Orlik Prudnik)

kategoria U13 Alexandr Ilin (FC Narva)

kategoria U15 Krstian Mokrzycki ( Ostrovia 1909)

kategoria U17 – Kevin Hofbauer (AMT Golzow Niemcy)


Najlepszy sędzia turnieju – DAWID KURASZKIEWICZ


Puchar Starosty dla najlepszej drużyny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego
KS Błękitni Dobiegniew kategoria U-17